maty trawiaste

Najczęściej kupowane

Noch 07474, "Natur+" realistyczna trawa stepowa, dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. H0-TT-N...

noch 7474 07474

Produkt fabrycznie nowy.

"Natur+" realistyczna trawa stepowa, 

dwie maty trawiaste 25 x 25 cm każda. 

H0-TT-N... 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159955299

Więcej szczegółów

6 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 2 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


29,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Zaprojektuj łąki w mgnieniu oka!
Niedrogie maty Natur + Mini to mała, ale świetna innowacja, która umożliwia rozpoczęcie realistycznego modelowania krajobrazu. Dzięki matom Natur + Mini możesz uczynić krajobraz swojego modelu jeszcze bardziej naturalnym: podczas gdy zwykłe maty z trawy wykorzystują tylko jedną długość i kolor włókien, maty Natur + Mini są flokowane w dwóch różnych długościach i kolorach włókien trawy. Poprzez naładowanie elektrostatyczne włókien w procesie produkcyjnym zapewniamy, że włókna są prostopadłe do podłoża, dzięki czemu zachowują się jak prawdziwa trawa.

Kolejnym plusem mat Natur + Mini jest bezproblemowa obróbka. Mata jest przycinana nożyczkami do odpowiedniego kształtu i rozmiaru i wklejana w model krajobrazu za pomocą kleju do trawy NOCH.

Każde opakowanie zawiera dwie maty naturalne + mini, które są dopasowane kolorystycznie. Połączenie dwóch mat tworzy dodatkowy naturalny efekt w krajobrazie modelowym.

Profesjonalna wskazówka: wszelkie przejścia i krawędzie można doskonale ukryć za pomocą kępek dekoracji NOCH.

Google Translate