*** M O D E L E do SKLEJANIA + figurki

Najczęściej kupowane

Obniżka! ZVEZDA 7259. MiG-21Bis "Fishbed-L", skala 1:72, model do sklejania. Zobacz większe

ZVEZDA 7259. MiG-21Bis "Fishbed-L", skala 1:72, model do sklejania.

zvezda 7259

Produkt fabrycznie nowy.

MiG-21Bis "Fishbed-L", 

skala 1:72, model do sklejania. 

manufacturer_mini_29_1.jpg?time=15470440

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


57,50 zł brutto

-10,00 zł

67,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ZVEZDA
Skala:1:72
Zestaw modelarski do sklejania:Kompletny zestaw części z tworzyw sztucznych do budowy modelu. Do samodzielnego sklejania. Klej i farby do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: