• Nowy
NOCH 35200. Personel kolejowy, zestaw figurek, skala N 1:160. 3D Master Print
search
  • NOCH 35200. Personel kolejowy, zestaw figurek, skala N 1:160. 3D Master Print
  • NOCH 35200. Personel kolejowy, zestaw figurek, skala N 1:160. 3D Master Print

NOCH 35200. Personel kolejowy, zestaw figurek, skala N 1:160. 3D Master Print

49,90 zł
Brutto

Personel kolejowy, zestaw figurek, 

skala N (1:160) 

Realistyczne malowanie w technologii 3D Master Print! 

Zestaw zawiera sześć wydrukowanych w 3D figurek wykonanych z tworzywa sztucznego.

Wszyscy noszą mundury składające się z ciemnoniebieskiego i czerwonego. Mężczyźni noszą spodnie, kobiety spódnice do kolan. Jedna z kobiet i jeden mężczyzna noszą skórzaną torbę na ramię. Jedna postać ciągnie za sobą walizkę. Inna pani z kolei trzyma w rękach notes.

Figurki NOCH 3D PROFI są drukowane w 3D i w kolorze! Dzięki tej fantastycznej technologii nawet najmniejsze szczegóły stają się widoczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o koszule w kratę, bluzki w paski, czy gradację kolorów i gradienty, pełnokolorowy druk 3D sprawia, że ​​jest to możliwe. 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=159946626

Ilość
Dostępne.

noch 35200
3 szt. produktu

Opis

Producent:
NOCH (Niemcy)
Skala:
N (1:160)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.