N samochody (+)

Promocje

Ostatnio przeglądane

Rietze 16961, MAN Lion's City DD Radio Berlin, skala N Zobacz większe

Rietze 16961, MAN Lion's City DD Radio Berlin, skala N

rietze 16961

Nowy produkt

MAN Lion's City DD Radio Berlin.

Rietze, skala N (1:160).

EDYCJA LIMITOWANA!

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


71,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Rietze (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Więcej informacji

Uwaga! Widoczne pogrubienia powierzchni lakierniczej w miejscach nadruków wielowarstwowych są w modelu w tej skali nie do uniknięcia. Zmatowienia czy "zatarcia" elementów przejrzystych ("szyb") wynikają z procesu produkcji i montażu. Należy liczyć sie z pewnymi niedoskonałościami.