N samochody (+)

Ostatnio przeglądane

Minichamps 169035189, MB O302 WM 1974 Polen, skala N, 1:160

minichamps 169035189

Produkt fabrycznie nowy.

Model autobusu (1:160)

MERCEDES-BENZ O302

w barwach Polskiej Reprezentacji na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Niemczech w 1974 roku.

"WM 1974 Polen"

skala N (1:160) MINICHAMPS

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


Opis

Producent:MINICHAMPS
Skala:N (1:160)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Model autobusu MB 0302 (skala 1:160), którym w 1974 roku w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej w Niemczech jeździła reprezentacja Polski.

Przed dwoma laty, w trakcie Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii, firma MINICHAMPS wyprodukowała serię autobusów, które obsługiwały ekipy narodowe w trakcie Mistrzostw Świata 1974 w Niemczech. M. in. także autobus drużyny Kazimierza Górskiego, która zajęła wówczas III. miejsce po wygranej z Brazylią, a nasz napastnik Grzegorz Lato zdobył miano „króla strzelców” (7 bramek w turnieju). Wyprodukowano razem po 999 szt. modeli każdej z reprezentacji, także polskiej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: