nowości

Nowy PIKO 40505. Lokomotywa spalinowa BR 221, DB, ep.IV, DCC SOUND, skala N. Zobacz większe

PIKO 40505. Lokomotywa spalinowa BR 221, DB, ep.IV, DCC SOUND, skala N.

piko 40505

Produkt fabrycznie nowy.

Lokomotywa spalinowa BR 221, 

DB, ep.IV, 

DCC SOUND, skala N. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159888922     

BROSZURA INFORMACYJNA BR221

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 95 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 95 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 28,50 zł.


950,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:DB
Epoka:IV
Długość:115 mm
Minimalny promień skrętu:192 mm
Gniazdo dekodera:Zainstalowany fabrycznie dekoder cyfrowy NEM 662 Next18 i generator dźwięku wraz z głośnikiem Next18 Sounddecoder.
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.