nowości

Promocje

Ostatnio przeglądane

ROCO 76130, Trzy wagony Falns PKP Cargo, ep.VI, H0 Zobacz większe

ROCO 76130, Trzy wagony Falns PKP Cargo, ep.VI, waloryzowane!, skala H0.

roco 76130

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: trzy wagony

Falns, PKP Cargo,

WALORYZOWANE!

PKP, ep.VI, skala H0

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 52 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 52 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 15,60 zł.


525,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP Cargo
Epoka:VI
Długość:432 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Zestaw: trzy wagony

Falns, PKP Cargo,

WALORYZOWANE! - wersja z wagonami patynowanymi (postarzanymi) oraz z "ładunkiem węgla".

PKP, ep.VI, skala H0