nowości

Ostatnio przeglądane

Faller 130168, Hala warsztatowa z wyposażeniem wnętrza, skala H0.

faller 130168

Produkt fabrycznie nowy.

Hala warsztatowa z wyposażeniem wnętrza.  

341 x 144 x 64 mm.   

Skala H0   

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


239,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Zestaw modelarski do sklejania:Komplet części w odpowiednich kolorach. Klej do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 130168.  

Zestaw zawiera 410 szt. części montażowych w 20 kolorach, folię okienną, dekory, maski, ilustrowaną instrukcję montażu.  

Do klejenia należy użyć standardowego kleju do modeli plastikowych oraz kleju typu wikolowego lub kleju do modeli "laserCut".  

Do oświetlenia wnętrza zaleca się zastosowanie dwóch zestawów oświetleniowych Faller 180653 (do nabycia oddzielnie). 

pobierz instrukcję montażu (.pdf) 

Produkty powiązane