parowozy

Roco 63338, Parowóz BR 80 DB, ep.III, skala H0 Zobacz większe

Roco 63338, Parowóz BR 80 DB, ep.III, skala H0

roco 63338

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz BR 80 039. 

DB, ep.III. 

Skala H0 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 43 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,90 zł.


Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DB
Epoka:III
Długość:111 mm
Gniazdo dekodera:tak, 8-pin, NEM 652
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

ROCO 63338

edycja X 2019

BR 80 DB, ep.III, skala H0.

- napęd na wszystkie osi,

- gniazdo dekodera cyfrowego 8-pin,

- silnik pięciopolowy.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: