parowozy

Ostatnio przeglądane

Roco 72189, Parowóz BR 52 5354, DR, ep.IV, skala H0. Zobacz większe

Roco 72190, Parowóz BR 52 5354, DR, ep.IV, DCC+SOUND, skala H0.

roco 72190

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz BR 52 5354,

DR, ep.IV, skala H0. 

Wersja z dekoderem cyfrowym i generatorem dźwięku.

manufacturer_mini_4_1.jpg?time=152362614 

WYPRZEDANE!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 159 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 159 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 47,70 zł.


1 599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0
Koleje:DR (DDR)
Epoka:IV
Długość:265 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:DCC+Sound. "Henning" sound. Zainstalowane fabrycznie.
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

TEN PRODUKT sprowadzamy na indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zamówienia dla TEGO PRODUKTU wynosi zwykle do 14 dni.

Po złożeniu zamówienia prosimy o poczekanie na informację potwierdzającą wstępnie bieżącą dostępność produktu w magazynie producenta.

Po wstępnym potwierdzeniu dostępności wysyłamy do Państwa specyfikację zamówienia do akceptacji oraz czekamy (do 5 dni) na Państwa wpłatę. Wpłata powinna stanowić wartość zamawianych produktów wraz z doliczonym (o ile dotyczy) prawidłowo wybranym kosztem przesyłki.

Natychmiast po otrzymaniu Państwa wpłaty zamówienie kierowane jest do producenta i rozpoczynamy czas oczekiwania na dostawę. Zaraz po dostawie zamówienie wysyłane jest na adres podany w zamówieniu.

Informujemy jednocześnie iż z przyczyn od nas niezależnych może wystąpić sytuacja gdy zapas produktu w magazynie producenta może zostać nagle wyczerpany, może wystąpić czasowe wycofanie z produkcji bądz trwałe wycofanie modelu z oferty producenta. W przypadku wystąpienia takich trudności, Państwa wpłata zostaje w całości zwrócona na wskazany rachunek bankowy natychmiast (nie pózniej niż w ciągu 3 dni roboczych) po uzyskaniu stosownej informacji od producenta. 

----------------------------------------------------------------------------------------

Steam locomotive 52 5354 of the railway company of the German Democratic Republic (Deutsche Reichsbahn). Epoch IV.

Motor with flywheel. Drive on seven axles (locomotive tender drive), two of them have traction tyres. Coupler pocket according to NEM 362 standards with close coupler mechanism on the tender. LED headlights that change with the direction of travel.

Model with digital decoder and digitally switchable sound functions.

■ Rich detailing with many separately attached plug-in parts
■ Fine metal wheelsets
■ With "Henning" sound

Specifications:
General data
Number of axles with traction tyres 2
Number of driven axles 7
Coupling NEM shaft 362 with KK-kinematics at tender
Minimum radius 358 mm
Smoke generator retrofittable yes
Smoke generator Article number (digital) Seuthe steam unit no. 11
Flywheel yes
Z-21 Cab no
Electrical
Motor 5-pole motor
      
Digital decoder 
Sound yes
Interface Electrical interface on traction units type NEM 652 with plug-in fixture
Head light 2-top light, alternating with direction
LED head light yes
Measurements
Length over buffer 265 mm