parowozy

Promocje

Ostatnio przeglądane

Roco 72236, Parowóz BR 044 119, DB, ep.IV, skala H0. Zobacz większe

Roco 72236, Parowóz BR 044 119, DB, ep.IV, skala H0.

roco 72236

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz BR 044 119, 

DB, ep.IV, skala H0. 

manufacturer_mini_4_1.jpg?time=152362614 

TEN PRODUKT sprowadzamy na zamówienie. Przeczytaj poniżej. >>>

Więcej szczegółów

Ten produkt sprowadzamy na zamówienie. Realizacja w terminie 5-10 dni.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 120 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 120 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 36,00 zł.


1 200,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DB
Epoka:IV
Długość:260 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 652
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

TEN PRODUKT sprowadzamy na indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zamówienia dla TEGO PRODUKTU wynosi zwykle 7 - 10 dni.

Po złożeniu zamówienia prosimy o poczekanie na informację potwierdzającą wstępnie bieżącą dostępność produktu w magazynie producenta.

Po wstępnym potwierdzeniu dostępności wysyłamy do Państwa specyfikację zamówienia do akceptacji oraz czekamy (do 5 dni) na Państwa wpłatę. Wpłata powinna stanowić wartość zamawianych produktów wraz z doliczonym (o ile dotyczy) prawidłowo wybranym kosztem przesyłki.

Natychmiast po otrzymaniu Państwa wpłaty zamówienie kierowane jest do producenta i rozpoczynamy czas oczekiwania na dostawę. Zaraz po dostawie zamówienie wysyłane jest na adres podany w zamówieniu.

Informujemy jednocześnie iż z przyczyn od nas niezależnych może wystąpić sytuacja gdy zapas produktu w magazynie producenta może zostać nagle wyczerpany, może wystąpić czasowe wycofanie z produkcji bądz trwałe wycofanie modelu z oferty producenta. W przypadku wystąpienia takich trudności, Państwa wpłata zostaje w całości zwrócona na wskazany rachunek bankowy natychmiast (nie pózniej niż w ciągu 3 dni roboczych) po uzyskaniu stosownej informacji od producenta. 

-----------------------------------------------------------------------------------------
Steam locomotive 044 119 of the Deutsche Bundesbahn. Epoch IV.

5 pole motor with flywheel. Drive on seven axles. Two axles are equipped with traction tyres to increase the traction power.

Triple headlights that change over with the direction of travel. NEM 652 Interface. Coupler pocket according to NEM 362.

The steam locomotives of the series 44 were quite often used in double traction to haul also heavy freight trains on the German mainlines. In epoch IV, the locomotives were used to haul trains that carried cogged bloom hoods.
Number of axles with traction tyres
2
Number of driven axles
7
Coupling
NEM shaft 362 with close coupling mechanism at the tender
Minimum radius
358 mm
Smoke generator retrofittable
yes
Smoke generator Article number (analog)
Seuthe steam unit no. 10
Flywheel
yes
Electrical
Motor
5-pole motor
Interface
Electrical interface for traction units according to NEM 652 standards with plug-in fixture
Measurements
Length over buffer
260 mm