parowozy

Promocje

Ostatnio przeglądane

Roco 72238, Parowóz BR 043 DB, ep.IV, skala H0 Zobacz większe

Roco 72239, Parowóz BR 043 DB, ep.IV, DCC SOUND, skala H0

roco 72239

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz BR 043 DB, 

ep.IV, skala H0. 

Wersja z fabrycznie zainstalowanym dekoderem DCC i generatorem realistycznego dźwięku "Henning".

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 154 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 154 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 46,20 zł.


1 540,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DB
Epoka:IV
Długość:260 mm
Gniazdo dekodera:Wersja z fabrycznie zainstalowanym dekoderem DCC i generatorem realistycznego dźwięku "Henning".
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

TEN PRODUKT sprowadzamy na indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zamówienia dla TEGO PRODUKTU wynosi zwykle 7 - 10 dni.

Po złożeniu zamówienia prosimy o poczekanie na informację potwierdzającą wstępnie bieżącą dostępność produktu w magazynie producenta.

Po wstępnym potwierdzeniu dostępności wysyłamy do Państwa specyfikację zamówienia do akceptacji oraz czekamy (do 5 dni) na Państwa wpłatę. Wpłata powinna stanowić wartość zamawianych produktów wraz z doliczonym (o ile dotyczy) prawidłowo wybranym kosztem przesyłki.

Natychmiast po otrzymaniu Państwa wpłaty zamówienie kierowane jest do producenta i rozpoczynamy czas oczekiwania na dostawę. Zaraz po dostawie zamówienie wysyłane jest na adres podany w zamówieniu.

Informujemy jednocześnie iż z przyczyn od nas niezależnych może wystąpić sytuacja gdy zapas produktu w magazynie producenta może zostać nagle wyczerpany, może wystąpić czasowe wycofanie z produkcji bądz trwałe wycofanie modelu z oferty producenta. W przypadku wystąpienia takich trudności, Państwa wpłata zostaje w całości zwrócona na wskazany rachunek bankowy natychmiast (nie pózniej niż w ciągu 3 dni roboczych) po uzyskaniu stosownej informacji od producenta. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Steam locomotive class 043 with oil firing of the German Federal Railways. Epoch IV.

Motor with flywheel. Drive on seven axles (locomotive tender drive), two of them have traction tyres. Interface according to NEM 652 standards for decoder adaptation. Coupler pocket according to NEM 362 standards with close coupler mechanism on the tender. Headlights that change with the direction of travel. Ready equipped to install a Seuthe smoke generator.
General data
Number of axles with traction tyres
2
Number of driven axles
7
Coupling
NEM shaft 362 with close coupling mechanism at the tender
Minimum radius
358 mm
Smoke generator retrofittable
yes
Smoke generator Article number (analog)
Seuthe Nr. 10
Flywheel
yes
Electrical
Motor
5-pole motor
Interface
Electrical interface for traction units according to NEM 652 standards with plug-in fixture
Head light
Both sides of the vehicle are equipped with direction dependent triple headlights.
Measurements
Length over buffer
260 mm