PIKO 55423. Rozjazd łukowy prawy BWR A-Gleis z podłożem, skala H0.
search
  • PIKO 55423. Rozjazd łukowy prawy BWR A-Gleis z podłożem, skala H0.

PIKO 55423. Rozjazd łukowy prawy BWR A-Gleis z podłożem, skala H0

139,90 zł
Brutto

Rozjazd łukowy prawy BWR R2 / R3

A-Gleis z podłożem, skala H0.   

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159889178    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15988917   PIKO_a-gleis_mit_bettung.jpg 

PIKO A-Gleis mit Bettung, feindetaillierten Schwellen und realistischer, scharfkantiger Schotternachbildung und Farbgestaltung. Bogenweiche BWR, rechts. Befahrbar von R2 nach R3, Radius des Stamm- bzw. Abzweiggleises R2. Handbetrieb mit Positionierung

Ilość
Dostępne.

piko 55423
2 szt. produktu

Opis

Producent:
PIKO (Niemcy)
Skala:
H0 (1:87)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.