PIKO A-Gleis

Promocje

Ostatnio przeglądane

Piko 55219, Tor łukowy R9, H0 A-Gleis Zobacz większe

Piko 55219, Tor łukowy R9 / 15°, H0 A-Gleis.

piko 55219

Produkt fabrycznie nowy.

Tor łukowy Piko A-Gleis R9, 

r= 907,97 mm/15 stopni. 

   manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15264615

Więcej szczegółów

94 sztuk

Dostępne.

Nie ma punktów za ten produkt.


9,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Tor może służyć jako tor wyrównawczy do rozjazdów 15-stopniowych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: