PKP ... (H0, TT, N)

Promocje

A.C.M.E. 55248. Zestaw: 4 wagony pociągu EN 477 Metropol / R 407 Chopin, MAV / PKP, ep.VI, skala H0.

acme 55248

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: 4 wagony 

pociągu EN 477 Metropol / R 407 Chopin, 

MAV / PKP, ep.VI, skala H0. 

manufacturer_mini_21_1.jpg?time=15991242 

EuroNight Metropol/Chopin 

Budapest-Keleti - Warszawa Wsch. 
Wien Westbf - Berlin Hbf 
Wien Westbf - Warszwa Wsch. 

1 x wagon sypialny PKP
1 x wagon osobowy 2.kl. PKP
1 x wagon sypialny MAV
1 x wagon osobowy 2.kl. MAV 

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 114 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 114 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 34,20 zł.


1 149,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:A.C.M.E.
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP / MAV
Epoka:VI
Długość:1212 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.