PKP ... (H0, TT, N)

Najczęściej kupowane

A.C.M.E. 69564. Elektrowóz TRAXX DC3, LOTOS, DCC SOUND, ep.VI, skala H0

acme 69564

Produkt fabrycznie nowy.

Elektrowóz TRAXX DC3, LOTOS, 

DCC SOUND, ep.VI, skala H0 

91 51 5170 118-1 PL-AKIEM 

DCC SOUND. Model wyposażony fabrycznie w oryginalny dekoder cyfrowy z generatorem realistycznych dźwięków (ESU Lok Sound 5). 

manufacturer_mini_21_1.jpg?time=15991242 

Edycja limitowana. 

NOWOŚĆ V 2022 

Już dostępne

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 165 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 165 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 49,50 zł.


1 659,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:A.C.M.E.
Skala:H0 (1:87)
Koleje:LOTOS (PKP)
Epoka:VI
Gniazdo dekodera:tak. Zainstalowany fabrycznie dekoder dżwiękowy DCC SOUND ESU Lok Sound 5.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.