PKP ... (H0, TT, N)

Najczęściej kupowane

A.C.M.E. 90191S. Elektrowóz 163 044-1 Przewozy Regionalne "Marysia", DCC SOUND, ep.VI, skala H0

acme 90191s

Produkt fabrycznie nowy.

Elektrowóz 163 044-1 Przewozy Regionalne 

"Marysia", DCC SOUND, ep.VI, skala H0 

DCC SOUND. Model wyposażony fabrycznie w oryginalny dekoder cyfrowy z generatorem realistycznych dźwięków. 

manufacturer_mini_21_1.jpg?time=15991242 

Edycja limitowana. 

NOWOŚĆ IX 2022 

Już dostępne

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 176 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 176 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 52,80 zł.


1 769,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:A.C.M.E.
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP Przewozy Regionalne
Epoka:VI
Gniazdo dekodera:tak. Zainstalowany fabrycznie dekoder dżwiękowy DCC SOUND
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.