PKP ... (H0, TT, N)

Promocje

Ostatnio przeglądane

PIKO 97918, Zestaw startowy PKP PR, Sm42+, ep.VI, H0

piko 97918

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw startowy PKP PR

Sm42 + 2 wagony piętrowe.

+ sterownik + tory.

     

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 72 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 72 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 21,60 zł.


729,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP PR
Epoka:VI
Długość:780 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

1 x Lokomotywa spalinowa SM42 
2 x Wagon pasażerski piętrowy PR
12 x 55212 tor R2 422 mm 
6 x 55201 tor 231 mm 
1 x 55270 przyłącze zasilania 
1 x Regulator prędkości
1 x Zasilacz sieciowy (5,4 VA)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: