PKP ... (H0, TT, N)

PIKO 59272, SM 42, lokomotywa spalinowa PKP IC, ep.VI, skala H0.

piko 59272

Produkt fabrycznie nowy.

SM 42, lokomotywa spalinowa 

PKP IC, ep.VI, skala H0. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159889178    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15988917 

NOWOŚĆ IX 2021 

JUZ DOSTĘPNE 

3 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 65 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 65 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 19,50 zł.


659,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP IC
Epoka:VI
Długość:164 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 652
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.