(PKP...) skala TT

Najczęściej kupowane

PIKO 47105 TT, Parowóz Tp1, PKP, ep.III, skala TT (1:120).

piko 47105

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz Tp1, PKP, ep.III, skala TT (1:120). 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159888922     

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 99 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 99 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 29,70 zł.


999,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:TT (1:120)
Koleje:PKP
Epoka:III
Długość:138 mm
Minimalny promień skrętu:310 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 662 Next18
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: