przewody, kable...

Promocje

Ostatnio przeglądane

3614-1 Złącze płaskie 6 zaciskowe, 2,5 mm, 2 sztuki. Zobacz większe

3614-1, Złącze płaskie 6 zaciskowe, 2,5 mm, 2 sztuki.

kuba 3614-1

Produkt fabrycznie nowy.

Złącze płaskie 

6 zaciskowe, 2,5 mm,

kpl. = 2 sztuki.

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt.


7,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:KLUBA
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: