Roco 42605. Czujnik torowy, detektor zajętości toru, skala H0...
search
  • Roco 42605. Czujnik torowy, detektor zajętości toru, skala H0...
  • Roco 42605. Czujnik torowy, detektor zajętości toru, skala H0...

Roco 42605. Czujnik torowy, detektor zajętości toru, skala H0...

47,00 zł
Brutto

Czujnik kontaktronowy ukryty w belce podkładu. Dedykowany systemowi RocoLine, nadaje się również do zastosowania w innych systemach torowych (niekiedy po drobnej modyfikacji).

Ilość
Dostępne.

roco 42605
2 szt. produktu

Opis

Producent:
ROCO (Austria)
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność:
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Gwarancja jakości:
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.

Zobacz także