RocoLine 2,1 mm z podłożem

Ostatnio przeglądane

Nowy Roco 42594, Rozjazd krzyżowy podwójny DKW15, RocoLine+ na podłożu, skala H0. Zobacz większe

Roco 42594, Rozjazd krzyżowy podwójny DKW15, RocoLine+ na podłożu, skala H0.

roco 42594

Produkt fabrycznie nowy.

Rozjazd krzyżowy podwójny  

"angielski", "anglik".  

DKW15, RocoLine+ na podłożu, 

skala H0. 

Więcej szczegółów

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,60 zł.


227,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Rozjazd krzyżowy podwójny 

DKW15, RocoLine+ na podłożu, 

skala H0. 

  

Double slip turnout DKW15 with bedding, manually operated. Design “Baeseler” with closure blades located at the outside.
Length 230 mm (standard length), crossing angle 15°, effective branch radius 1050 mm.

For diagonal installation two D4 and one D 12 are included.

Owing to the geometrical characteristics of this type of double slip turnout it is necessary to always use it polarized.

Suitable turnout mechanisms (2 pieces are required): 42620 or 42624.
Please note the operating instructions!