skala 1:35 (1:32)

Najczęściej kupowane

Trumpeter 01517. Wagon towarowy odkryty DR 5060. Model do sklejania. Skala 1:35.

trumpeter 1517 01517

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon towarowy odkryty 

DR 5060. 

Model do sklejania. 

Skala 1:35   manufacturer_mini_92_1.jpg?time=15865131

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 14 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,20 zł.


149,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Trumpeter
Skala:1:35
Długość:280.4 mm
Zestaw modelarski do sklejania:Kompletny zestaw części z tworzyw sztucznych do budowy modelu. Do samodzielnego sklejania. Klej i farby do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

  The Heavy Cargo Cars (Schwereer Feldbahnwagen) were often seen with troops in transport. The cargo transported can be what ever you mighe imagine they might have carried .MG-clamp mounts were usually fastened to the sides and the sides gave some protection for the troops in transport..

Item Name    German Railway Gondola

Scale    1:35
Item Type    Static Armor
Model Brief    Length: 280.4mm   Width: 86.78mm   Height: 81.64mm
Total Parts    220pcs

Total Sprues    7 sprues and 5 section road beds 

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: