skala 1:72 (1:76)

Najczęściej kupowane

Obniżka! Italeri 0160, AH - 1W SUPER COBRA, skala 1:72, model do sklejania. Zobacz większe

Italeri 0160, AH - 1W SUPER COBRA, skala 1:72, model do sklejania.

italeri 0160

Produkt fabrycznie nowy.

AH - 1W SUPER COBRA, 

skala 1:72, model do sklejania. 

Farby, pędzle, pilniczki dostepne oddzielnie. 

manufacturer_mini_16_1.jpg?time=15423713

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


29,00 zł brutto

-10,00 zł

39,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Italeri
Skala:1:72
Zestaw modelarski do sklejania:Kompletny zestaw części z tworzyw sztucznych do budowy modelu. Do samodzielnego sklejania. Klej i farby do nabycia oddzielnie.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane