SKALA "Z" (1:220)

Najczęściej kupowane

Faller 282793. Kamienica z gospodą, skala Z, 1:220, LaserCut

faller 282793

Produkt fabrycznie nowy.

Kamienica z gospodą, LaserCut, 

44 x 43 x 50 mm, 

skala Z (1:220) 

Model wykonany w technologii LaserCut gwarantującej niezwykłą precyzję wykonania oraz dokładność odwzorowania szczegółów. Model nie wymaga malowania. 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160084973

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 16 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.


165,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Skala:Z (1:220)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Faller 282793 

Zestaw zawiera: 161 części montażowych w 6 kolorach, folia okienna, maski, ilustrowana instrukcja. 


Pobierz instrukcję montażu

Produkty powiązane