skały, zbocza...

Ostatnio przeglądane

Noch 60835, Folia do modelowania terenu, 120 x 25 cm. Zobacz większe

Noch 60835, Folia do modelowania terenu, 150 x 25 cm.

noch 60835

Produkt fabrycznie nowy.

Specjalna folia modelarska do modelowania terenu. Łatwa w modelowaniu, wytrzymała, samonośna (góry, tunele, elementy krajobrazu...) 

150 x 25 cm.   manufacturer_mini_7_1.jpg?time=152326101

Więcej szczegółów

5 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


55,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

NOCH 60835, 60836 opis producenta:

Idealna podstawa!
Wytrzymała, formowalna i samonośna folia do budowy modeli gór, tuneli i krajobrazów. Powierzchnia jest jednostronnie wyposażony w szorstką specjalną osłonę, która jest optymalną podstawą do dalszego przetwarzania dzięki produktom ogrodniczym NOCH, takim jak szpachlówka, ściółka, trawa itp.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: