skały, zbocza...

Ostatnio przeglądane

NOCH 60304, "Skały" „Sandstein”, papierowa mocna folia do marszczenia, z realistycznym nadrukiem.

noch 66304

Produkt fabrycznie nowy.

Knitterfelsen® „Sandstein”

"Skały" „Sandstein”, papierowa mocna folia do marszczenia, z realistycznym nadrukiem. 

45 x 25,5 cm. H0-0-TT-N... 

manufacturer_mini_7_1.jpg?time=155860074

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


Opis

Producent:NOCH (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Knitterfelsen® „Sandstein” 

13930scr_3ac9083be9bcbeb_2_.jpg

Knitterfelsen® ułatwia tworzenie bardzo realistycznych odcinków skał w mgnieniu oka. Fotorealistyczne skały drukowane są na specjalnym papierze, który jest niezwykle stabilny i jednocześnie łatwy do marszczenia. Kiedy marszczysz, po prostu nie bój się: im bardziej marszczysz, tym gęstsze są struktury w skale. I to wygląda naprawdę dobrze!
Instalacja w krajobrazie jest bardzo prosta. Pomarszczony arkusz skały można łatwo wkleić w krajobraz za pomocą kleju (n.p. NOCH Landscape Glue). Łuk można łatwo wygiąć w terenie.
NOCH Knitterfelsen® jest opracowywany we współpracy z Atelier Andres Dietrich w Austrii. Wynalazł oryginalny Knitterfelsen kilka lat temu i zarejestrował to jako znak towarowy.


Zalety crinkly rocks:

Najłatwiejsza aplikacja zapewniająca bardzo realistyczny wynik
Wysokiej jakości druk odporny na promieniowanie UV z matowym wykończeniem
Solidny papier specjalny - krawędzie nie pękają po pomarszczeniu

Informacje ogólne:
Atelier modelarski Andreas Dietrich

Od wielu lat Andres Dietrich z studia modelarskiego Dietrich koncentruje się na tworzeniu fotorealistycznych teł dla modelowych układów kolejowych. Wśród innych środowisk słynnych obiektów wystawienniczych zostały stworzone przez niego Włochy. Kilka lat temu przypadkowo wymyślił „Knitterfelsen®”: obraz tła ze skałą nie wyszedł czysto z drukarki, a wieczorem zmiął go w koszu na śmieci. Następnego ranka Andres Dietrich został zainspirowany zmiętą ekspresją Knitterfelsen®. Chociaż są inni producenci oferujący podobne produkty, cieszymy się, że wygraliśmy z ojcem oryginalnego Knitterfelsen® z Andreasem Dietrichem. Jako prawdziwy Austriak ma również odpowiednie wyobrażenie o górach i skałach i nie pozostawia okazji do fotografowania nowych formacji skalnych podczas wędrówek po górach.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.atelier-dietrich.at

Uwaga: Knitterfelsen® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Andreasa Dietricha.

We współpracy z: Knitterfelsen®

Zawartość: 0,11 mkw
Jednostka opakowania: 1 sztuka
Długość: 450,00 mm
Szerokość: 225,00 mm 

(Google Translate)

Produkty powiązane