40270-1  Sprzęg krótki Roco H0
search
  • 40270-1  Sprzęg krótki Roco H0
  • 40270-1  Sprzęg krótki Roco H0

Roco 40270-1. Sprzęg krótki Roco H0

4,90 zł
Brutto

Sprzęgi krótkie Roco H0 spinające tabor "bufor w bufor" co zdecydowanie poprawia realizm składu. Nadają się do zastosowania we wszystkich lokomotywach i wagonach wyposażonych w znormalizowane gniazdo sprzęgów wymiennych i "kinematykę krótkiego sprzęgu" (KKK).

Cena za 1 sztukę.

Ilość
Dostępne.

roco 40270-1 40271
58 szt. produktu

Opis

Producent:
ROCO (Austria)
Skala:
H0 (1:87)
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy:
zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.
Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyjątkiem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty
Gwarancja jakości.
Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez oficjalnych dystrybutorów.