tła do makiet

Ostatnio przeglądane

Nowy Faller 180514. Tło do makiet "Schwarzwald-Baar", 3880 x 650 mm (H0,N,TT). Zobacz większe

Faller 180514. Tło do makiet "Schwarzwald-Baar" B, 3880 x 650 mm (H0,N,TT).

faller 180514

Produkt fabrycznie nowy.

Tło do makiet "Schwarzwald-Baar", 

odcinek B, 

3880 x 650 mm (H0,N,TT). 

manufacturer_mini_8_1.jpg?time=160145132 

To tło, które zostało wykonane z oryginalnego zdjęcia, składa się z 4 części po 970 mm. Odcinając krajobrazowy wydruk uzyskujesz czyste tło w chmurze.
Tło to można rozszerzyć w połączeniu z art. 180511. Również naprzemiennie kilka razy.

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 16 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.


164,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Faller (Niemcy)
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane