TOMYTEC tramwaje N

Ostatnio przeglądane

Tomytec 970143, Tram System: Munich. Zestaw startowy - tramwaj + torowiska + sterownik. Skala N (1:150).

tomytec 970143

Produkt fabrycznie nowy.

Tram System: Munich.

W zestawie: model tramwaju "Munich", zestaw napędowy z silnikiem, komplet torowisk "ulicznych" (owal 420x280 mm), pulpit sterowniczy z regulatorem prędkości 0-12V, zasilacz sieciowy. Dodatkowe moduły torowe do nabycia oddzielnie. Model może poruszać się również na dowolnych torowiskach przeznaczonych dla skali N.

Skala N (1:150).

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 85 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 85 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 25,50 zł.


855,00 zł brutto

-134,00 zł

989,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:TOMYTEC (Japonia)
Skala:N (1:150) - japoński odpowiednik europejskiej skali 1:160.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: