towarowe

Najczęściej kupowane

Nowy Fleischmann 830606. Dwa wagony zespolone Hkr-v „Dresden“, ÖBB, ep.IV, skala N 1:160 Zobacz większe

Fleischmann 830606. Dwa wagony zespolone Hkr-v „Dresden“, ÖBB, ep.IV, skala N 1:160

fleischmann 830606

Produkt fabrycznie nowy.

Dwa wagony zespolone Hkr-v „Dresden“, 

ÖBB, ep.IV, skala N (1:160)  

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=159931327

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 25 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,50 zł.


259,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:ÖBB
Epoka:IÖBB
Długość:156 mm
Sprzęgi:NEM 355
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Wagon unit “Leig” consists of two covered goods wagons, type Hkr-v “Dresden”, of the Austrian Federal Railways.

■ Rigid close coupling with moveable corridors between the wagons
■ Four moveable sliding doors
■ One wagon has a brakeman's cab