towarowe

Najczęściej kupowane

Nowy Obniżka! Fleischmann 825736. Wagon platforma Us (Ks), SNCF, z kontenerem CNC, ep.IV, skala N 1:160 Zobacz większe

Fleischmann 825736. Wagon platforma Us (Ks), SNCF, z kontenerem CNC, ep.IV, skala N 1:160

fleischmann 825736

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon platforma Us, 

SNCF, ep.IV, skala N 1:160 

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=159931327

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


127,50 zł brutto

-30,00 zł

157,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:SNCF
Epoka:IV
Długość:86 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.