towarowe

Obniżka! Fleischmann 828345. Zestaw trzech wagonów z ładunkiem złomu, DB, ep.IV, skala N. Zobacz większe

Fleischmann 828345. Zestaw trzech wagonów z ładunkiem złomu, DB, ep.IV, skala N.

fleischmann 828345

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw trzech wagonów 

z ładunkiem złomu, 

DB, ep.IV, skala N. 

manufacturer_mini_6_1.jpg?time=159931327 

NOWOŚĆ I 2021

4 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


309,00 zł brutto

-20,00 zł

329,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:FLEISCHMANN (Niemcy)
Skala:N (1:160)
Koleje:DB
Epoka:IV
Długość:264 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.