TT lokomotywy

Najczęściej kupowane

PIKO 47522. Lokomotywa spalinowa TGK2 - T203 Kaluga, CZ, ep.IV, skala TT 1:120

piko 47522

Produkt fabrycznie nowy.

Lokomotywa spalinowa 

TGK2 - T203 Kaluga, CZ, 

ep.IV, skala TT 1:120 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=155809996    tt-raute.gif  

Cena regularna, katalogowa: 799,00 

Promocja producenta 2023. cena obniżona! 

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 59 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 17,70 zł.


599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:TT (1:120)
Koleje:CZ
Epoka:IV
Długość:70 mm
Minimalny promień skrętu:287 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 662 Next18
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe/czerwone
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.