TT lokomotywy

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tillig 02235, Parowóz Tr6, PKP, ep.III, skala TT Zobacz większe

Tillig 02235, Parowóz Tr6, PKP, ep.III, skala TT

tillig 02235 2235

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz Tr6

PKP, ep.III, skala TT

manufacturer_mini_68_1.jpg?time=15387471

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 90 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 90 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 27,00 zł.


907,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Tillig
Skala:TT (1:120)
Koleje:PKP
Epoka:III
Długość:147 mm
Gniazdo dekodera:tak, NEM 651
Oświetlenie:zmienne, kierunkowe białe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.