TT lokomotywy

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy Tillig 04243, Parowóz TKh1 11, PKP, ep.III, skala TT (dekoder analogowo-cyfrowy). Zobacz większe

Tillig 04243, Parowóz TKh1 11, PKP, ep.III, skala TT (dekoder analogowo-cyfrowy).

tillig 04243 4243

Produkt fabrycznie nowy.

Parowóz TKh1 11, PKP.  

Model wyposażony w dekoder cyfrowy (DCC / Motorola) standardu PluX12 pracujący w systemie cyfrowym i analogowym, gotowy do montażu dodatkowego dekodera dzwiękowego. 

Ep.III, skala TT. 

manufacturer_mini_68_1.jpg?time=15387471 

Wznowienie. Edycja 02 2019. 

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 75 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 75 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 22,50 zł.


757,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:TILLIG (Niemcy)
Skala:TT (1:120)
Koleje:PKP
Epoka:III
Długość:70 mm
Gniazdo dekodera:Model wyposażony w dekoder cyfrowy (DCC / Motorola) standardu PluX12 pracujący w systemie cyfrowym i analogowym, gotowy do montażu dodatkowego dekodera dzwiękowego.
Oświetlenie:tak
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.