PIKO 47690, Wagon do składu ICE3 DB, kl.1, z pantografem, skala TT
search
  • PIKO 47690, Wagon do składu ICE3 DB, kl.1, z pantografem, skala TT

PIKO 47690. Wagon do składu ICE3 DB, kl.1, z pantografem, skala TT

195,00 zł
Brutto Realizacja zamówienia w ciągu 10-15 dni (plus czas dostawy)-

Wagon do składu ICE3 DB,

kl.1, z pantografem.  

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=152896592      

Wznowienie 2024

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie. Realizacja zamówienia 10-15 dni

Aktualnie TEN PRODUKT sprowadzamy na indywidualne zamówienie klienta. Czas realizacji zamówienia dla TEGO PRODUKTU wynosi zwykle 10-15 dni.

Po złożeniu zamówienia prosimy poczekać na informację potwierdzającą wstępnie bieżącą dostępność produktu w magazynie producenta oraz potwierdzenie ceny.

Po wstępnym potwierdzeniu dostępności prosimy o dokonanie płatności (czekamy do 5 dni na Państwa wpłatę). Wpłata powinna stanowić wartość zamawianych produktów wraz z doliczonym (o ile dotyczy) prawidłowo wybranym kosztem przesyłki.

Natychmiast po otrzymaniu Państwa wpłaty zamówienie kierowane jest do producenta i rozpoczynamy oczekiwanie na dostawę. Zaraz po dostawie zamówienie wysyłane jest na adres podany w zamówieniu.

Informujemy jednocześnie iż z przyczyn od nas niezależnych może wystąpić sytuacja gdy zapas produktu w magazynie producenta może zostać nagle wyczerpany, może wystąpić czasowe wycofanie z produkcji bądź trwałe wycofanie modelu z oferty producenta. W przypadku wystąpienia takich trudności, Państwa wpłata zostaje w całości zwrócona na wskazany rachunek bankowy natychmiast (nie później niż w ciągu 3 dni roboczych) po uzyskaniu stosownej informacji od producenta. 

UWAGA. Określenie "Dostępne od ręki" w stosunku do TEGO produktu wskazuje jedynie ilość możliwą do zamówienia w danym momencie, z terminem realizacji wskazanym powyżej.

piko 47690
2 szt. produktu

Opis

Producent:
PIKO (Niemcy)
Skala:
TT (1:120)
Koleje:
DB
Epoka:
V-VI
Długość:
206 mm
Minimalny promień skrętu:
310 mm
Koszt dostawy:
Zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Bezpieczeństwo użytkowania:
Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:
Gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.

Zobacz także