TT wagony

Promocje

Ostatnio przeglądane

Tillig 01797, Zestaw: dwa wagony Eaos, CTL (PKP), skala TT (1:120) Zobacz większe

Tillig 01797, Zestaw: dwa wagony Eaos, CTL (PKP), skala TT (1:120)

tillig 01797 1797

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: dwa wagony 

Eaos, CTL (PKP),  

skala TT (1:120)   

manufacturer_mini_68_1.jpg?time=15440881

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,10 zł.


279,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:TILLIG (Niemcy)
Skala:TT (1:120)
Koleje:CTL (PKP)
Epoka:VI
Długość:236 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.