wagony osobowe H0

Ostatnio przeglądane

Rivarossi HRS 4229, potrójny skład serii Bhp, ep.V, skala H0

rivarossi HRS4229

Produkt fabrycznie nowy.

Potrójny piętrowy zespół serii Bhp

PKP, ep.Vb, stacja Chojnice.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 63 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 18,90 zł.


Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:Vb
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

3-wagonowy zespół piętrowy, serii Bhp, PKP, stacja Chojnice, epoka Vb (zielony)

Nr wagonów :

A 50 51 26-19 931-2

D 50 51 26-19 933-8

B 50 51 26-19 934-6

REV.Bg.98.07.23

 

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: