wagony osobowe H0

PIKO 97611 -2, Wagon 111A kl.2 z przedziałem barowym WARS, PKP, ep.IV, skala H0

piko 97611-2

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon 111A kl.2 

z przedziałem barowym WARS, 

PKP, ep.IV, skala H0. 

Nowy numer: 85-80 101-3

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=159920993    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15992099  

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 24 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,20 zł.


Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:IV
Długość:282 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: