wagony osobowe H0

Ostatnio przeglądane

Robo 2111110, Wagon 112A TLK, kl.1, st.W-wa Szcz., skala H0.

robo 2111110

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon 112A (PKP) TLK, kl.1, 

st. W-wa Szczęśliwice 

manufacturer_mini_46_1.jpg?time=15230243

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


Opis

Producent:ROBO
Skala:H0 (1:87)
Koleje:(PKP) TLK
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

"Pierwsze zdjęcia modeli wagonów typu 112A w malowaniu TLK. W odniesieniu do poprzedniego prototypu zostały poprawione: wentylatory na dachu (są teraz zgodne z wagonem 9cio przedziałowym),
wagon posiada prawidłowe malowanie wnętrza.

Przydziały wagonów:

- wagon 1 klasy Warszawa Szczęśliwice - model pasuje do obecnych wagonów Yb na rynku

- wagon 2 klasy stacja Kraków - jest to egzemplarz pasujący do malowania 2 klasy, wagonu PKP Intercity ze stacji Przemyśl. Dodatkowo do powyższego składu z Krakowa/Przemyśl wyjdzie jeszcze w późniejszym czasie wagon w malowaniu czerwono - kremowym ze stacji Przemyśl.
W przyszłym roku do uzupełnienia pełnego składu będzie można dokupić wagony 10 przedziałowe typu 111A, barowy oraz kuszetkę."

opis: ROBO

 

Modele ROBO H0

Uwaga. Elementy wyposażenia wnętrza oraz imitacje świateł sygnalizacyjnych są w modelu osadzone bardzo luźno (nietrwale). Zwykle niektóre z tych elementów wypadają z miejsc mocowania. Aby osadzić je trwale należy otworzyć pudło wagonu lekko odginając obydwa boki obudowy i jednocześnie delikatnie odciągnąć część dolną w miejscu buforów (zderzaków) oddzielając obydwie części. Luźne elementy osadzić w odpowiednie miejsca, opcjonalnie przy użyciu dobrego kleju do tworzyw sztucznych lub kleju kontaktowego cyjanoakrylowego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: