wagony osobowe H0

Ostatnio przeglądane

Robo 2113220, Wagon 112A PKP, kl.1, st.Szczecin, H0

robo 2113220

Nowy produkt

Wagon 112A PKP, kl.1,

stacja Szczecin

manufacturer_mini_46_1.jpg?time=15230243

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,90 zł.


239,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROBO
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").

Więcej informacji

"Wraz z nadejściem wagonów w malowaniu ICCC przyszły też 2 prototypy wagonów w malowaniu kremowo czerwonym ze stacji Szczecin oraz Przemyśl.
Wagony z Przemyśla będą idealnie pasowały do składu,który powstaje (Kraków/Przemyśl). Do powyższych wagonów w przyszłym roku pojawią się wagony 10 przedziałowe czyli popularne 2ki w różnych malowaniach.
Wagon ze Szczecina będzie idealnym modelem uzupełniającym braki wagonów 1klas w tym malowaniu.
Obecnie składy pociągów są wymieszane i nie należy się przejmować, czy zwracać uwagę na stacje macierzyste. Przykład pociąg TLK Karkonosze relacji Jelenia Góra/ Szklarska Poręba - Lublin przez Warszawę miał w swym składzie wagony z Gdyni."

opis: ROBO

 

Modele ROBO H0

Uwaga. Elementy wyposażenia wnętrza oraz imitacje świateł sygnalizacyjnych są w modelu osadzone bardzo luźno (nietrwale). Zwykle niektóre z tych elementów wypadają z miejsc mocowania. Aby osadzić je trwale należy otworzyć pudło wagonu lekko odginając obydwa boki obudowy i jednocześnie delikatnie odciągnąć część dolną w miejscu buforów (zderzaków) oddzielając obydwie części. Luźne elementy osadzić w odpowiednie miejsca, opcjonalnie przy użyciu dobrego kleju do tworzyw sztucznych lub kleju kontaktowego cyjanoakrylowego.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: