wagony osobowe H0

Promocje

Ostatnio przeglądane

Exact-train EX10009, Wagon pasażerski kl.2/3 BChxz, PKP, St.Wrocław, skala H0.

Exact-train 10009 EX10009

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon pasażerski kl.2/3 BChxz,

PKP, St.Wrocław, skala H0. 

manufacturer_mini_90_1.jpg?time=15502336

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 35 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 10,50 zł.


359,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Exact-train
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:IIIb
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.