wagony towarowe H0

Promocje

Najczęściej kupowane

Rivarossi HRS6447, Wagon węglarka UIC, Eaos 007-3 PKP, PCC Rail Szczakowa S.A., ep.Vc-VIa, skala H0. Zobacz większe

Rivarossi HRS6447, Wagon węglarka UIC, Eaos 007-3 PKP, PCC Rail Szczakowa S.A., ep.Vc-VIa, skala H0.

rivarossi 6447 HRS6447

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon węglarka UIC, 

Eaos 33 51 533 1 007-3 PKP, 

PCC Rail Szczakowa S.A., 

ep. Vc-VIa, skala H0 (1:87).   

manufacturer_mini_47_1.jpg?time=16020601

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 10 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


109,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:Rivarossi
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP - PCC Rail
Epoka:Vc-VIa
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: