wagony towarowe H0

Promocje

Ostatnio przeglądane

Roco 76046, Zestaw: 3 x wagon Falns, PKP Cargo, ep.VI, skala H0.

roco 76046

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: 3 x wagon Falns, 

PKP Cargo, ep.VI, skala H0. 

Z ładunkiem "węgla". 

 

JUŻ DOSTĘPNE.

Więcej szczegółów

2 sztuk

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 43 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 43 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,90 zł.


439,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP Cargo
Epoka:VI
Długość:432 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

3 piece set self unloading hopper wagons type Falns of the PKP Cargo.

■ The model is loaded with authentic coal
■ Ideal for the formation of block trains

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: