wagony towarowe H0

Promocje

Ostatnio przeglądane

Liliput 23573S, Zestaw 3 x platforma .Sap PKP, skala H0

liliput 23573S

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw trzech wagonów:

3 x platforma .Sap (PPPzk 303)

PKP, ep. IVa,

Skala H0  

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,10 zł.


279,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:LILIPUT
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:IV a
Sprzęgi:Liliput, krótkie, znormalizowane gniazdo sprzęgów wymiennych.
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: