wagony towarowe H0

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowy PIKO 58920, Wagon czyszczący szyny. Typ U, PKP, ep.VI, skala H0. Zobacz większe

PIKO 58920, Wagon czyszczący szyny. Typ U, PKP, ep.VI, skala H0.

piko 58920

Produkt fabrycznie nowy.

Wagon czyszczący szyny. 

Typ U, PKP, ep.VI, skala H0. 

manufacturer_mini_5_1.jpg?time=152880734    manufacturer_mini_55_1.jpg?time=15288073 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.


159,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:PIKO (Niemcy)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:VI
Długość:160 mm
Minimalny promień skrętu:358 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji


- Neuheit 2019 -

Der effektive Schienenreinigungswagen von PIKO im Dekor eines Güterwagens U der polnischen PKP in der Epoche IV. Passendes Ersatzteil: #56115 Schleifplatte für Schienenreinigungswagen