wagony towarowe H0

Najczęściej kupowane

TRIX 24555, PKP, zestaw dwóch wagonów platform 24Z (Ks-x) z kontenerami "PLO", ep.IV, skala H0.

trix 24555

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw dwóch wagonów platform 

24Z (Ks-x) PKP 

z kontenerami "PLO", ep.IV, 

skala H0. 

manufacturer_mini_13_1.jpg?time=16024901

1 sztuka

Dostępne.

Dostępne od ręki ostatnie sztuki!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 30 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 9,00 zł.


309,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent:TRIX
Skala:H0 (1:87)
Koleje:PKP
Epoka:IV
Długość:2 x 157 mm
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: