wagony towarowe

Roco 67083, Zestaw: 4 x wagon samowyładowczy zakryty KKt 57, DB, ep.III-IV, skala H0

roco 67083

Produkt fabrycznie nowy.

Zestaw: 4 x wagon samowyładowczy 

zakryty, z klapami, KKt 57, 

DB, ep.III-IV, skala H0. 

Każdy wagon z innym numerem inw. 

  

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 48 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji). Twój koszyk wyniesie 48 szt. punktów lojalnościowych (wyjątki opisano w regulaminie akcji) które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 14,40 zł.


Opis

Producent:ROCO (Austria)
Skala:H0 (1:87)
Koleje:DB
Epoka:III-IV
Długość:528 mm
Sprzęgi:KKK, gniazdo znormalizowane, sprzęgi standardowe
Koszt dostawy:zgodnie z prawidłowo dokonanym wyborem rodzaju przesyłki i formy płatności (patrz: zakładka "Wysyłka - tabela opłat").
Dostępność.Wszystkie produkty przez nas oferowane dostępne są "od ręki" (z wyłączeniem "zapowiedzi", "oczekujących", zamówień indywidualnych i produktów ze wskazanym terminem dostawy). Wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Gwarancja jakości.Wszystkie oferowane przez nas produkty (o ile nie zaznaczono inaczej) to towary fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzące z importu własnego w sieci autoryzowanych dealerów lub dostarczone przez innych oficjalnych dystrybutorów.
Okres gwarancji:gwarancja producenta/sprzedawcy. 2 lata. Gwarancja nie wyłącza i nie ogranicza uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. Szczegóły gwarancji, rękojmi, zwrotu zawiera Regulamin. Dokonując zakupu klient potwierdza iż zapoznał się z Regulaminem.
Bezpieczeństwo użytkowania:Artykuł kolekcjonerski przeznaczony dla modelarzy w wieku powyżej 15 lat. Zawiera drobne i ostre części. Ten produkt nie jest zabawką.

Więcej informacji

Zestaw: 

4 x wagon samowyładowczy zakryty KKt 57, 

DB, ep.III-IV, skala H0. 

  

The set contains four lidded self unloading hopper wagons type KKt 57 off the Deutsche Bundesbahn.

■ The wagons are used for the transportation of weathersensitive bulk goods
■ Perfectly match blocktrains